BH_2015-10-24_poster_800_HQ_1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Drum&bass v októbri? Na BASSHAZE to bude deep! Pozvanie k nám prijal stále známejší belgický projekt Bredren (BE). Trio priamo z predmestia Bruselu príde reprezentovať Adrien a o temne pulzujúce beaty naozaj nebude núdza. Chalani vydali minulý rok svoj debutový album na značke Proximity, vyhrali djskú súťaž festivalu Sunandbass, zárezy majú na labeloch ako Dispatch, Hospital, Demand a so svojou hudbou cestujú po celej Európe. O plnohodnotný support sa postará dj Rudeboy (CZ) zo Shadowbox crew, domáca krv Drummatic a rezident Lixx.

BREDREN (BE)
Sú traja a spája ich hudba. Každý z nich sa venoval drum&bassu, dubstepu a novodobej bass music, až začali mať príliš veľa spoločného. Bolo priam nevyhnutné, aby tak vznikol belgický drum&bass projekt Bredren. Hyperaktívni producenti ťažia zo svojej spolupráce len to nalepšie a po sérii singlov spojených so značkami ako Dispatch, Demand, Proximity, či Hospital vydávajú v roku 2014 svoj debutový album Trinity. Deep minimalistický zvuk prepojený temnými atmosférami a nekompromisne pulzujúcou basou sa stal ich poznávacím znamením a niet divu, že K­Mag ich rok predtým zaradil medzi 20 producentov, ktorých sa rozhodne oplatí sledovať. Ako víťazi dj competition festivalu SUNANDBASS si tento rok užili aj hranie v oficiálnom lineupe, svoj set zahrali aj na Outlook Festivale a svoj pohľad na zlomené beaty vozia po kluboch v celej Európe. Trojicu Bredren príde na BASSHAZE reprezentovať Adrien a niečo dáva tušiť, že Klub Dole bude mať čo robiť, aby zvládol subsonické basové vibrácie, ktoré nás čakajú.

Rudeboy (CZ) / Drummatic / Lixx
Zo stovežatej Prahy k nám zavíta skúsený dj a selektor, autor drum&bass show na českom Radiu 1, promotér a hudobný aktivista, člen najznámejšej českej dnb crew Shadowbox ­ Dj Rudeboy! Slovenské farby bude obhajovať domáci Drummatic so svojou selekciou od liquidfunku až po deep sound a svoj set odpáli aj rezident noci BASSHAZE, autor drum&bass show SIGNAll_FM, dlhoročný dj a propagátor dobrej hudby Lixx.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BASSHAZE w. Bredren (BE) @ Dole
October 24, 2015 / Saturday, Start 22:00
Klub Dole, Nám. SNP 30, Bratislava / Slovakia

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ 
Lineup:
★BREDREN (BE) 
★ Rudeboy (CZ)
★ Lixx
★ Drummatic
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Vstup:
22:00 -­ 24:00 4€ 
24:00 -­ 03:00 5€ 
03:00 -­ 06:00 3€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK, Wave Weekly, kamdomesta, Gregi.net, Bratislava Underground Advisor

 

FACEBOOK EVENT >>>> facebook event

Event details

  • Begin: 24. October 2015 at 22:00
  • End: 25. October 2015 at 06:00
  • Add to your calendar: Download ics file
  • Place: Klub Dole Námestie SNP 30, 811 03 Bratislava, Slovakia

Tags: , , , , , ,