Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

electro swing time. dole klub.15.03.2014

Klubový večer, ktorý spája swingové tančiarne 30. rokov s energiou súčasnej klubovej scény. Hedonistický večer vráti swing a jazz tam, kde vznikli – späť do tmavého klubu na preplnený tanečný parket, aby sme mohli uniknúť z reality do sveta svižných a hravých rytmov. O pôvab electro swingu sa na prvom vydaní podelí rakúsky DJ Mr. Harvey Miller a domáci Dayd a Deagon, ktorého bude sprevádzať trúbkar Mikey.

Mr. Harvey Miller (Cirque de la Nuit)
rakúsky DJ, ktorého inšpirujú rôzne a netradičné žánre od electro swingu, cez 20-te roky až po Jackin. Vo svojich setoch všetko mieša dokopy, aby vytvoril skvelú atmosféru. Mr. Harvey Miller je rezidentom “Roaring 20's" a jeden z prvých rezidentov legendárneho Cirque de la Nuit.
Link: https://soundcloud.com/mr-harvey-miller

Dayd (Electro Swing Bohemia)
DJ, ktorý vo svojej tvorbe kombinuje predovšetkým módny electro swing s prvkami elektronickej tanečnej hudby a melódiami legendárnych jazzovych bigbandov. Odohral svoje sety po boku známych mien ako Bart&Baker, Kiwistar, Farrapo Malalata. Dayd je rezidentom v kultovom žilinskom podniku Emócia Gallery.
Link: https://www.facebook.com/djdayd

Deagon + live trumpet Mikey (Electro Playground) 
DJ, booker a dramaturg zo Žiliny, ktorý kombinuje swing s houseom. Milovníkom swingu podaruje kvalitný pôžitok zo setov tohto staronového odvetvia zvuku. Deagona, ktorý má na svedomí vznik Electro Playground-u, bude sprevádzať trúbkar Mikey.
Links: https://www.facebook.com/djDeagon
http://www.electroplayground.com/
https://www.facebook.com/ElectroPlayground

15. 3. (sobota)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, DOBA Magazín, shiz.sk, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Gregi.net, in.ba, Bratislava Underground Advisor

Facebook EVENT : facebook event

 

Event details

  • Begin: 15. 2014 at 21:00
  • End: 16. 2014 at 04:00
  • Add to your calendar: Download ics file
  • Place: Klub Dole 811 03 Bratislava, Slovakia

Tags: , ,