Alternatíva_FM (transparent green logo)

Od 26 apríla sa otvorili brány nového netradičného žilinského *enjoyclub-u. Electro Playground bol a bude pri tom ! Nielen pri otváraní, ale každý piatok sa môžete tešiť na alternatívnu nádielku zaujímavej netradičnej nekomerčnej hudby na parkete Alternatíva_FM. Tento koncept bude fungovať na báze pravidelnosti. Ak si teda chcete vypočuť alebo sa zabaviť s priateľmi na kvalitnú, nielen elektronickú hudbu, cieľ máte jasný. A ten je navštíviť *enjoyclub !
Electro Playground oslovil Rádio_FM, ktoré myšlienka nadchla, a podporuje ju. V Žiline vznikol nový pojem Alternatíva_FM a 1x mesačne hosťuje Djov z Rádia_FM a 1x DJ-ov pozvaných Electro Playground crew.

*ALTERNATÍVA_FM je koncept zoskupenia Electro Playground, ktoré si *enjoyclub vybral a oslovil so zámerom vyplniť dramaturgiu na 2nd stage-i ako alternatíve k tomu hlavnému, komerčnejšiemu. Chalani sa tejto úlohy zhostili s vervou a profesionálnym nasadením. Už rok sa s nami tešíte na top slovenských djov z house / techno / d’n’b / dubstep /electro / progressive / trance / psytrance / electroswing scény. Cieľom je vytvoriť pravidelný žilinský event, ktorý v tomto meste neskutočne chýba a ponúknuť ľudom, ktorí nechcú 10x za večer počuť ŽIJEME LEN RAZ niečo, čo uspokojí ich srdce, ucho i myseľ – niečo, čo sa hľadá len veľmi ťažko, ale kvalitatívne je to posunuté na úplne inú úroveň. Aby ste si zvykli, bude tento koncept v programe *enjoyclubu s jasnou pravidelnosťou – pod taktovkou Electro Playground crew minimálne 1x do mnesiaca !
 

Facebook*EnjoyClub 

5th anniversary of Majales Electro Playground / Alternativa FM Stage