Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

[2013.05.11.Session]

Po vyše polroku zimnej hibernácie hlásime návrat plní nových síl a inšpirácie. A máme na to dobrý dôvod. Po zimnom výlete do Bratislavy sa tento značkový žúr vracia do rodnej púchovskej doliny a naviac do nového priestoru, ktorý vyhovuje nášmu konceptu a predstavám. 


Ak si pamätáte, o čom bola pôvodná Session na už neexistujúcej Terase, asi tušíte, že naším hlavným kritériom vôbec nebol vzhľad priestoru, či vybavenosť zvukovým a svetelným aparátom. Zvuk aj svetlá sa dajú priniesť a tak ako môžu fungovať môžu aj zlyhať, ale čo do priestoru ťažko dostanete len tak? Kedy vám je jedno, že boxy na sedenie sú akési nepohodlné, bar je trochu krátky, alebo že po prvých pár trackoch prišla taká búrka, že celú noc nejde elektrika… pamätáte si? Koľko ľudí by zostalo v bežnom klube? V našom priestore, ktorý by si nikto ani neodvážil nazvať klubom už bola taká atmosféra, že ľudia nielen neodišli, ale prichádzali, napriek tomu, že vedeli, že hudba už v ten večer asi nezaznie. To je niečo, čo sa nedá kúpiť ani požičať. Pamätám si niektorých djov, ktorí pri prvom príchode mierne znervózneli a v očiach sa im jasne črtala otázka: "Som tu vôbec správne?". A rovnako dobre si pamätám ako nadšene sa tvárili po odohratí svojho setu. 


Preto sme radi, že sme našli priestor, ktorý nám dáva v tomto ohľade veľké nádeje. Takisto to nie je žiadny klub, ale má dobré predpoklady na to, aby mal svojho ducha. Kúsok za koncovou tabuľou mesta Púchov, v tesnej blízkosti nosickej priehrady sa v Nimnici nachádza reštaurácia Zlatá kotva, ktorej úžasný majiteľ nás dostal svojím pozitívnym a proaktívnym prístupom, čo je pre nás prísľubom plodnej spolupráce. 


Tento výber nám umožňuje sa po dlhých rokoch vrátiť k pôvodnej tradícii, kedy sme začínali netradične ešte za bieleho dňa a po západe slnka sa presunuli dovnútra. Tie presuny, kedy všetci pomáhali so sťahovaním techniky a netrpezlivo čakali, kedy to už zapojíme boli legendárne. Aj to patrí k atmosfére Session a keď máme možnosť, nemohli sme si to odpustiť. Ak to teda počasie dovolí, v sobotné poobedie 11. mája vytiahneme aparát a gril a vy zdvihnete svôj zadok, vytiahnete päty z domu a dôjdete nás pozrieť. Deal?

 

Facebook EVENT : facebook event

Event details

  • Begin: 11. 2013
  • End: 11. 2013 at
  • Add to your calendar: Download ics file
  • Place: Nimnica

Tags: ,