Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

poster-dnb-28-9

Smooth zajtra v Žiline pokrstí svoj nový album 

Electro Playground presúva svoje bratislavské open air párty do klubu a mení názov z BASS on BEACH na BEATLINE (18.10.2013 : https://www.fb.com/events/696992986983713/ ) . Rozhodli sa, že ale rodnú žilinskú scénu neopustia a preto v spolupráci s CRANK TIME organizujú šialenú a zároveň aj najväčšiu párty akú kedy robili už túto sobotu 28. septembra 2013 s názvom JOIN TO D&B. Na to, aby to bolo skutočné šialenstvo sa rozhodli zavolať poriadnu kopu djov s počtom 16  a headlinerov s veľkým “H”.

Smooth // Slovinsko
Luka Per, alebo ako ho všetci   poznajú pod pseudonymom Smooth, už ako dieťa začal hrať na klavíri, neskôr prešiel na gitaru so zámerom venovať sa metalu a hardcore. Návšteva drum and bass-ovej   párty   mu však spravila škrt cez rozpočet. Onedlho začal produkovať a po vypočutí skadby ‘Under The Moon' si ho pod krídla zobralo vydavateľstvo Viper recordings, ktoré mu hneď na to  vydalo single ‘7th Sense’ / ‘Squirm’. Rok  2011 bol pre neho prelomovým: vydal niekoľko unikátnych trekov ako 'Feel So Free', Çalling', 'Want It', 'Alienated' a veľmi podarený remix Matrix & Futurebound – 'Strength 2 Strength'. Minulý týždeň vydal svoj ďalší album, ktorý príde špeciálne predstaviť do žilinského *enjoyclub-u, a vieme, že ho s ním poriadne pokrstíme. 
http://www.beatport.com/release/the-skys-gonna-break/1158224 

Magical Gravity // Maďarsko
Na pomoc Smooth-ovi sme si privolali bratrancov z toho istého vydavateľstva Viper recordings, trio Magicla Gravity – Svetec, Oliver a Adam. Stretli sa na vysokej škole v roku 2004 kde začali zbierať vinyly. O dva roky spolu vytvorili prvý event. V Budapešti sa sformovali pod značkou Magicla Gravity v roku 2008 . Toto trio s obrovským talentom bolo označené ako KMAG's top 10 na scéne v roku 2011. Taktiež boli pozvaní do  Danny Byrd's Essential Mix, Netsky's minimix do Annie Mac na BBC Radio 1 a na Matrix & Futurebound's 'Worldwide' album.  
http://soundcloud.com/magical-gravity 

M4slo / Spectacular / Tom Builder // CZ
Sú chalani, ktorí nehrávajú pod jedným bookingom, ale sú ako bratia a brázdia severo moravské parties jedna radosť. Ich crews, alebo ak chcete bookingy 3nrc, TMC sound sytém, Future Control tvoria základné kamene tejto oblasti. Môžete sa tešiť aké dosky sa im v ich vakoch za tú dobu nazbierali.
Kto si nechce nechať ujsť prekvapenie ako sa v *enjoy club-e baví, môže nenápadne pozrieť par videí, ale nikoho nútiť nebudeme.

http://www.youtube.com/watch?v=jyNVUVufM8s 

Tešia sa na Vás Electro Playground , Cranktime a šialenci z *enjoyclub 
 

CrankTime v spolupráci s Electro Playground sa rozhodli vytvoriť výnimočnú párty takého rozmeru, akú ste od týchto dvoch crew ešte nevideli. Ďalšie info čoskoro.


* 16 international DJs from 4 countries | 2 Stages | Drum & Bass | Broken Beats *

I. Main stage D&B

★ Smooth ★ (Slovenia) // Viper Recordings
★ Magical Gravity ★ (Hungary) // Viper Recordings | MAINFRAME RECORDINGS
iM3 /OFFICIAL/ // DARKTIDE RECORDINGS LTD | live4p.com
Ero Drummer // Trident.sk / SPYclub.sk | CrankTime
Strange Position // BCB | Savage Tales 
Furibund & Live Saxofon // CrankTime
Jema // CrankTime

II. Alternatíva stage Broken Beats & Electro

M4slo (CZ) // TMC
Tom Builder (CZ) // TMC
Spectacular (CZ) // Future Control | HitchHike – 3nec
Killecko & Lucatino // Maximum Beat Agency
Deagon // Electro Playground DJs
Sick & Jepp // Electro Playground DJs

entry : 5 euro / 18+ only
after party : maybee ?!
pre túto udalost neplatia zlaté karty

www.electroplayground.com
 

Facebook EVENT : facebook event

Event details

  • Begin: 28. 2013 at 22:00
  • End: 29. 2013 at 06:00
  • Add to your calendar: Download ics file
  • Place: ★enjoyclub Mariánske námestie 51/28, 01001 Zilina

Tags: , ,