Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /data/a/f/af5c3925-5d6d-45b5-adc6-864ecf40e977/electroplayground.com/web/wp-includes/functions.php on line 355

Midnight_FM 13.03.2015

Neseďte doma a poďte sa znovu baviť, pretože v Žilinskom Enjoyclube tento mesiac zažije nezameniteľný zvuk v rámci event-u Radio_FM Midnight_FM, ktorý ovládne Alternatívny stage. Tancovať sa bude celú noc v tónoch tech housu a techna. Do skvelej nálady Vás hodí trojica obľúbených DJ-ov Michal Breeth, Deagon a Moonspa, ktorá je zárukou skvelej a kvalitnej zábavy.

 

 

LINE-UP:

midnightfm_profile_michalbreeth

Skúsený DJ, producent a moderátor, ktorého bolo možné dlhé roky počuť ako hlas relácie 4elements, aktuálne múti vody v rámci Midnight_FM, rovnako ako aj v rubrike denného vysielania Music Education na rádiu _FM. Ako DJ už roky úspešne pôsobí nielen doma, ale čoraz častejšie aj v zahraničí. Prezentuje sa hraním techna, tech housu a široko vyprofilovaného klubového soundu progressive house/tribal house. Okrem toho bol rezidentom kultovej bratislavskej party Doubledecker.

 

 

midnightfm_profile_deagon

DJ, ktorý ponúka ľudom všetky druhy zvukov, čo tlčú dvojnásobnou rýchlosťou taktu ľudského srdca, miluje house music a nebráni sa ani melodickým vokálom a všetkému, čo posúva obyčajný svet do emocionálnej roviny. Dnes je známy ako zakladateľ značky Electro Playground, ktorá si razí cestu nie len v Žiline, ale takmer v celej SR a v blízkych Čechách. Spolupracoval pri základoch Žilinského fenoménu *enjoyclub-u.

 

 

midnightfm_profile_moonspa

Ambiciózny DJ, ktorého beaty progressive house-u, techhouse-u, techna  ale aj proggy či break-beat soundu sa pravidelne rozliehajú Alternative stageom, je neodmysliteľnou zárukou kvalitnej hudby a zábavy. Poznáte ho ako člena Electro Playgroundu, ktorý spolupracoval s menami ako DJ Boss či DJ Trava a v roku 2013 hosťoval na obľúbenom festivale BeeFree. K odštartovaniu kariéry mu dopomohol aj DJ Breeth uvedením jeho mixov práve v Rádiu _FM.

 


Facebook EVENT :
facebook event

Event details

  • Begin: 13. 2015 at 22:00
  • End: 14. 2015 at 05:00
  • Add to your calendar: Download ics file
  • Place: enjoyclub, Mariánske námestie 51/28, 01001 Žilina, Slovakia

Tags: , , , , , ,