Milé tanečnice, priaznivci orientu, ale aj všetci ostatní, nenechajte si újsť:

7. ročník Raks Fatima Festival Trenčín 2012 !

Orientálnu show uvidíte v  piatok 4.5.2012 v Kine Hviezda Trenčín o 19:00

Vstupné : 5 Euro v predpredaji (KICTN  od 17.4.2012 ) a  6 Euro na mieste. Hosťom tentoraz bude Osama Mimi Farag – famózny egyptský tanečník , ktorého poznáte z účinkovania v programe Česko-Slovensko má talent ! Ďalej vystúpia tanečné skupiny z Trenčína ( Džamal, Bahar Sultana)  i ďalších miest (SHAMS, SAMIRA, Raks Farah) a tiež duo MONA A SUHAYLA zo Žiliny. (foto z  Raks Fatima Festival Trenčín 2011: Ishtar Dancers Trenčín, Samira Martin, Shams Piešťany, Mona a Suhayla zo Žiliny v tanci Bollywood)

farks fatima festival

Osama bude viesť aj workshopy v sobotu 5.5.2012  Načerpajte množstvo inšpirácie a naučte sa choreografie vo folklórnom štýle! Workshopy Fellahi a Ghawazee v podaní Osama Mimi Farag v Trenčíne ! Cena 21 E za 1 3hodinový WS. Za oba WS spolu 36 E ! Prihláška na: farisa.dance@gmail.com :

http://www.bellydance.eu.sk/index.php?option=com_content&view=category&
layout=blog&id=36&Itemid=57

Organizátor podujatia: skupina orientálnych, etnických a exotických tancov ISHTAR dancers získala 3 zlaté, 1 striebornú a jednu "zemiakovú" medailu na medzinárodnom Liptov Orient Fest 2012. Víťazné choreografie samozrejme uvidíte na uvedenom festivale.Tiež uvidíte ďalšie úspešné účastníčky tejto súťaže.

www.ishtar.skwww.bellydance.eu.sk
Raks Fatima 2012 flyer

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tags: